Księża pracujący w parafii
Redaktor: Administrator   
28.02.2007.

PROBOSZCZ

ks. mgr Krzysztof Kwaśnik (22.12.2014 r.)
tel. +48 68 363 40 00

WIKARIUSZE

ks. mgr Łukasz Jurkowski (22.08.2014 r.)

 ks. mgr Mariusz Słaboń (25.08.2016 r.)

 

REZYDENCI

ks. Wiesław RYNKIEWICZ

 

 

POPRZEDNI PROBOSZCZOWIE

+ ks. mgr kan. Tadeusz KLESZCZ (01.07.1980 - 22.08.2001)

ks. lic. Andrzej TYMCZYJ (23.08.2001 - 30.06.2005)

+ ks. Jan POŹNIAK (01.07.2005 - 24.10.2014)


 

POWO£ANIA KAPŁAŃSKIE Z PARAFII

  1. ks. Edward BISKUPSKI

  2. ks. Adam PAWŁOWSKI

  3. ks. Rafał ZENDRAN

  4. ks. Stanisław KLICH

  5. ks. Marek SZYMAŃSKI

  6. ks. Tomasz GROCHOWSKI

  7. ks. Adam FIRAK

  8. ks. Marcin KUPERSKI

  9. o. Łukasz POPKO OP

  10. ks. Grzegorz KUPERSKI

  11. ks. Artur GRZEŚKO

  12. ks. Patryk ZAWIŚLAK 

KAPŁANI PRACUJĄCY W LATACH 1980 - 2016

  1. ks. Jan JURUŚ

  2. ks. Zbigniew OLENDER

  3. + ks. Marek NIEMCZYK

  4. ks. Paweł STRYJEWSKI

  5. ks. Antoni ŁATKA

  6. ks. Marek CZERNIAWSKI

  7. ks. Gabriel STOŻEK

  8. ks. Andrzej ROSZAK

  9. + ks. Zygmunt CZEPIRSKI

  10. ks. Stanisław SZURA

  11. ks. Jerzy ŚLUSARCZYK

  12. ks. Jacek WOŹNY

  13. + ks. Jan MAZIEJ

  14. ks. Marek BODZIONY

  15. ks. Piotr WALTER

  16. ks. Sławomir GRAMZA

  17. ks. Mirosław BACHMAN

  18. + ks. Zygmunt KOWALCZUK

  19. ks. Marek DYKA

  20. ks. Janusz DRGAS

  21. ks. Jarosław BAGIŃSKI

  22. ks. Ziemowit KATULSKI

  23. ks. Tomasz TRĘBACZ

  24. ks. Rafał SZKURDŹ
  25. ks. Andrzej MATERYŃSKI 

  26. ks.  Łukasz ŁASZKIEWICZ

  27. ks. Przemysław ŻURAKOWSKI

  28. ks. Marcin MAJEWSKI

  29. ks. Jerzy NAJDEK

  30. ks. Mateusz POBIHUSZKA

Zmieniony ( 03.06.2017. )