Help!
24.06.2017.
Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach
Advertisement
Start arrow Informacje arrow Ogłoszenia parafialne

Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Poczta
Wejście
Galeria
Galeria
Gościmy
Liczba odwiedzin

Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email
Oceny: / 180
KiepskiBardzo dobry 
Redaktor: ks.Proboszcz   
01.03.2007.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18. CZERWCA 2017 R. 

 1. Dzisiaj w naszej Diecezji Uroczystość NMP z Rokitna; na Mszy o 11.30 gościć będziemy ks. A. Tymczyja; zbiórka do puszek na jego rehabilitację.

 2. Bóg zapłać za udział w procesjach i przygotowanie ołtarzy (również w Grabiku i Olszyńcu). W Oktawie Bożego Ciała procesja po Nabożeństwie wieczornym. W czwartek na zakończenie Oktawy - do czterech ołtarzy: I ołtarz przygotowują Ministranci, Lektorzy i Szafarze, II – Żywy Różaniec, III - „Przyjaciele Paradyża”, IV – PZC. Wykonawcy najładniejszego ołtarza zostaną nagrodzeni kartonem cukierków.

 3. Na cele remontowe naszego kościoła zebraliśmy 4214,61 zł. i 8 euro. Bóg zapłać.

 4. We wtorek o 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego dorosłych, a w środę ok. 19.00 próba chóru w kościele.

 5. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy rannej i wieczornej, a w niedziele o 17.30.

 6. W tym roku przypada 810 rocznica powstania pierwszego kościoła na miejscu obecnego. Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się w czwartek 22. 06. adoracją Najśw. Sakramentu od godz. 19.00; w piątek 23. 06. - Odpust Parafialny; sumę o 18.00 odprawi kanclerz naszej Kurii ks. kan. dr Piotr Kubiak, a o 9.00 wicedziekan ks. kan. Tadeusz Masłowski; w sobotę 24. 06. - „Noc kościołów”(trzech prelegentów przybliży nam historię i znaczenie kościoła, możliwość zwiedzania), a w niedzielę 25.06. odbędzie się Festyn Rodzinny (dochód przeznaczamy na remont organów naszego kościoła). Zapraszamy do pomocy, prosimy o przedmioty na fanty.

 7. W piątek o godz. 8.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież szkolną, rodziców, nauczycieli. Pamiętajmy też o Mszy św. w okresie wakacji, a także o skromnym stroju w kościele (ramiona i kolana zakryte).

 8. W sobotę św. Jana Chrzciciela, dzień urodzin i imienin + ks. Jana Poźniaka. Pamiętajmy w modlitwie.

 9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 10.00 prosimy Parafian mieszkających przy ul. Nadrzecznej, Zielonej, Kwiatowej.

 10. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i każde wsparcie naszej Parafii.

 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 12. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

 13. Numer konta Parafii: 91124020181111000027048074.

S

                           

                             

                           

                           

                             

                             

                                     

                           

 

                                               

Zmieniony ( 17.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł
Informacje
Historia
Porządek Mszy Św.
Nabożeństwa
Kapłani
Terytorium
Kancelaria
Ogłoszenia
Intencje
Świetlica
Świetlica
Grupy parafialne
Caritas
Wspólnota Krwi
Żywy różaniec
Ministranci
Bierzmowanie
Listy kandydatów
Informacje

Top!