Help!
24.06.2017.
Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach
Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Ogłoszenia arrow Ogłoszenia parafialne

Menu główne
Start
Aktualności
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Poczta
Wejście
Galeria
Galeria
Gościmy
Liczba odwiedzin

Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email
Oceny: / 180
KiepskiBardzo dobry 
Redaktor: ks.Proboszcz   
01.03.2007.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18. CZERWCA 2017 R. 

 1. Dzisiaj w naszej Diecezji Uroczystość NMP z Rokitna; na Mszy o 11.30 gościć będziemy ks. A. Tymczyja; zbiórka do puszek na jego rehabilitację.

 2. Bóg zapłać za udział w procesjach i przygotowanie ołtarzy (również w Grabiku i Olszyńcu). W Oktawie Bożego Ciała procesja po Nabożeństwie wieczornym. W czwartek na zakończenie Oktawy - do czterech ołtarzy: I ołtarz przygotowują Ministranci, Lektorzy i Szafarze, II – Żywy Różaniec, III - „Przyjaciele Paradyża”, IV – PZC. Wykonawcy najładniejszego ołtarza zostaną nagrodzeni kartonem cukierków.

 3. Na cele remontowe naszego kościoła zebraliśmy 4214,61 zł. i 8 euro. Bóg zapłać.

 4. We wtorek o 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego dorosłych, a w środę ok. 19.00 próba chóru w kościele.

 5. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy rannej i wieczornej, a w niedziele o 17.30.

 6. W tym roku przypada 810 rocznica powstania pierwszego kościoła na miejscu obecnego. Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się w czwartek 22. 06. adoracją Najśw. Sakramentu od godz. 19.00; w piątek 23. 06. - Odpust Parafialny; sumę o 18.00 odprawi kanclerz naszej Kurii ks. kan. dr Piotr Kubiak, a o 9.00 wicedziekan ks. kan. Tadeusz Masłowski; w sobotę 24. 06. - „Noc kościołów”(trzech prelegentów przybliży nam historię i znaczenie kościoła, możliwość zwiedzania), a w niedzielę 25.06. odbędzie się Festyn Rodzinny (dochód przeznaczamy na remont organów naszego kościoła). Zapraszamy do pomocy, prosimy o przedmioty na fanty.

 7. W piątek o godz. 8.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież szkolną, rodziców, nauczycieli. Pamiętajmy też o Mszy św. w okresie wakacji, a także o skromnym stroju w kościele (ramiona i kolana zakryte).

 8. W sobotę św. Jana Chrzciciela, dzień urodzin i imienin + ks. Jana Poźniaka. Pamiętajmy w modlitwie.

 9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 10.00 prosimy Parafian mieszkających przy ul. Nadrzecznej, Zielonej, Kwiatowej.

 10. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i każde wsparcie naszej Parafii.

 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 12. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

 13. Numer konta Parafii: 91124020181111000027048074.

S

                           

                             

                           

                           

                             

                             

                                     

                           

 

                                               

Zmieniony ( 17.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł
Informacje
Historia
Porządek Mszy Św.
Nabożeństwa
Kapłani
Terytorium
Kancelaria
Ogłoszenia
Intencje
Świetlica
Świetlica
Grupy parafialne
Caritas
Wspólnota Krwi
Żywy różaniec
Ministranci
Bierzmowanie
Listy kandydatów
Informacje

Top!